Sale!

Vichy Dercos Neogenic 1+1 – шампон за погуста коса

1,450.00ден

Vichy Dercos Neogenic е шампон кој ја зголемува густината на косата. Лесна и брзо измивлива пена која ја прави косата мека, сјајна и едноставна за обликување.

Шифра: 911328 Категории: , ,

VICHY DERCOS Neogenic е шампон кој ја зголемува густината на косата. Лесна и брзо измивлива пена која ја прави косата мека, сјајна и едноставна за обликување.
Видлива ефикансонт
Дејствува на 5 параметри на густа коса
– Волумен
– Јакост
– Цврстина
– Структура на влакното
– Густина

Покриеноста на главата со коса е видливо поголема. Моментален и долготраен волумен

* Во случај на контакт со очите, веднаш да се измие.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Vichy Dercos Neogenic 1+1 – шампон за погуста коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *