fbpx
Sale!

Uriage Hyseac дерматолошки сапун (100g)

410.00ден 328.00ден

Специјално формулиран за комбинирана до мрсна кожа, овој сапун за дерматолошко чистење ги елиминира нечистотиите и вишокот на себум.

Шифра: 1423113 Категории: Ознака: ,

Дерматолошкиот сапун ги елиминира нечистотиите и вишокот на себум. Лесното плакнење, лесното формирање на пена при контакт со вода и нежниот мирис карактеристичен за целиот асортиман HYSÉAC го прават овој производ исклучително пријатен за употреба секој ден. Кожата е почиста, посвежа и поздрава.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Uriage Hyseac дерматолошки сапун (100g)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *