Uriage Bariesun SPF 50+ (200ml) + ГРАТИС балсам по сончање (50ml)

980.00ден

Шифра: 1423721 Категории: , , Ознака:

Протресете го пред употреба. Обезбедува висока заштита од УВА и УВБ сончевите зраци, слободните радикали и делува против дехидрација на кожата. Има невидлива текстура која брзо се апсорбира и не остава лепливо чувство на кожата. Спрејот е лесен за употреба. Има ефект на ладење.

Балзамот за после сончање брзо ја смирува и ја храни загреаната и дехидрирана кожа како резултат на изложување на сонце. Заштитува од формирање на слободни радикали како резултат на изложување на сонце. Мелемот е малку миризлив.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Uriage Bariesun SPF 50+ (200ml) + ГРАТИС балсам по сончање (50ml)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *