fbpx

Tuserbe sed сируп

239.00ден

Сируп за смирување на кашлица врз база на екстракти од бел слез, исландски лишај, росика, булка и бршлен, билки кои традиционално се користат заради нивните полезни дејства врз горните дишни патишта.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Tuserbe sed сируп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *