Sendo Standard класичен апарат за мерење притисок за надлактица

1,190.00ден

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Sendo Standard класичен апарат за мерење притисок за надлактица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *