fbpx

Sendo Standard класичен апарат за мерење притисок за надлактица

1,190.00ден

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Sendo Standard класичен апарат за мерење притисок за надлактица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *