fbpx
Sale!

Resveratrol капсули 1+1 гратис

1,980.00ден 990.00ден

Нова перспектива во заштитата од канцер, мозочен удар и кардио васкуларни болести со природно добиен РЕСВЕРАТРОЛ, екстракт од лушпа од црвено грозје, збогатено со екстракт од семки од грозје.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Resveratrol капсули 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *