fbpx

Prost-Erbe таблети

439.00ден

Додаток во исхраната 100% природен, посебно наменет за мажите по 50тата година од животот за одржување на физиолошката добросостојба на простатата, одбегнувајќи го зголемувањето кое предизвикува тешкотии при мокрењето.

УПОТРЕБА: 2 таблети дневно

ПАКУВАЊЕ: 60 таблети во блистер.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Prost-Erbe таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *