fbpx

PreMama duo

757.00ден

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Состав

Една таблета соджи 11 витамини и 10 минерали.
Една капсула содржи 445 mg омега 3 масни киселини.

Фармацевтска форма

  • Таблети
  • Меки желатински капсули

Употреба

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Пакување

Картонската кутија содржи 30 таблети (3 блистери), 30 капсули (2 блистери) и упатство за употреба.

 

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “PreMama duo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *