fbpx

Pedacet шампон за вошки

115.00ден

Ефикасно средство против вошки на главата и срамните вошки. Содржи природен пиретрин кој не е токсичен за човекот и за топлокрвните животни. Пиретринот во комбинација со останатите компоненти го олеснува чистењето на косата и таа останува чиста. Приспособен е за сите типови коса. Може да се употребува секој ден по неколку пати.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Pedacet шампон за вошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *