fbpx

Noglik таблети

295.00ден

Додаток во исхраната врз база на екстракти од горчлива тиква, гимнема и цимет, со алфа липоична киселина и хром корисни за одржување на физиолошките навоа на шеќери во крвта. Содржаните компоненти се посебно корисни за урамнотежување на метаболизмот на јаглени хидрати и липиди и делуваат на синергистички начин кој го засилува нивното дејтсво.

Шифра: 988623 Категории: Ознака: ,

УПОТРЕБА; 1 таблета 15 минути пред секој од главните оброци.

ПАКУВАЊЕ: 30 таблети во блистер.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Noglik таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *