fbpx

Melatonin Pura

264.00ден

Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност. Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот.

УПОТРЕБА: 1 микротаблета 60-90 минути пред спиење.
ПАКУВАЊЕ: 30/120 микротаблети.
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Melatonin Pura”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *