Medical антибактериски влажни марамчиња

18.00ден

Medical антибактериските влажни марамчиња овозможуваат брзо и ефикасно чистење на рацете, како и уништување на најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата , без употреба на сапун и вода. Марамчињата содржат хидратантна емулзија во која се вградени  глицерин,  витамин Е и компоненти со антибактериско дејство.  Не содржат алкохол.

Производот е со потврдено микробиолошко дејство.

Шифра: 978188 Категории: ,
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Medical антибактериски влажни марамчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *