fbpx

Lacalut четка 4+

135.00ден

Формирањето на детските заби започнува уште пред раѓањето. Првото запче никнува околу шестиот месец, а сите дваесет млечни заби се изникнати до третата година. Периодот и редоследот на никнување можат да варираат. Трајните заби почнуваат да никнуваат околу шестата година.

Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните места

Ергономски дизајн

Достапна во повеќе бои

Производител

Начин на издавање

,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Lacalut четка 4+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *