Sale!

Johnson’s baby шампон со камилица 1 + 1 ГРАТИС

189.00ден

Усовршувана формула во текот на 125 години. Шампонот за бебиња од камилица нежно ја чисти косата, ја прави мека и одржува здрава. Шампонот е со мирис на камилица, лесно се исплакнува. Одличен е и за деца и за возрасни!

Хипоалергичен и pH избалансиран. Тестиран од страна на педијатар и дерматолог.
Не содржи бои, парабени, фталати, сулфати, алкохол и сапун. Не ѓи иритира очите. Со мирис на камилица.
Косата ја чисти и одржува здрава.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Johnson’s baby шампон со камилица 1 + 1 ГРАТИС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *