Sale!

Johnson’s baby шампон 1 + 1 ГРАТИС

189.00ден

Знаеме дека на нежната коса на бебето и е потребна посебна грижа за време на капењето. Затоа, овој шампон за бебиња е специјално дизајниран за нежно чистење на фината коса и нежниот скалп на бебето. Овој бебешки шампон нежно чисти и лесно се плакне, оставајќи ја косата на вашето бебе мека, сјајна и чиста, одржувајки свеж мирис.

Тестирано од педијатар и дерматолог.
Хипоалергично; формулиран да биде нежен. Формулата No More Tears® е нежна за очите и не предизвикува солзење.
Без парабени, фталати, сулфати или бои.

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Johnson’s baby шампон 1 + 1 ГРАТИС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *