fbpx

Indivia sunD3 спреј за деца

990.00ден

Природен, вкусен и лесен за користење во форма на спреј за максимална заштита на вашето дете во периодот на вируси и бактериски инфекции! INDIVIA sunD3 ви го овозможува максималното ниво на Д3 витаминот во телото на детето, исклучително важен за зајакнување на имунитетот, совршен за зајакнување на коските, забите и мускулите!
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Indivia sunD3 спреј за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *