fbpx

Krill Oil мултивитамински гумени бонбони

790.00ден

Природна магија за имунолошкиот систем во текот на целата година на вашите деца! Највкусна солуција за детското здравје, раст и развој произведена во симпатични мечиња кои децата ги обожаваат! Природна фосфолипидна Omega-3, витамини А, Д3, Ц, Е, во комбинација со природни овошни сокови е се што е потребно за да вашето дете биде здраво и заштитено во овој есенски период на вируси и бактерии!
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Krill Oil мултивитамински гумени бонбони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *