ImmunUP капсули за имунитет

850.00ден

Природна комбинација од екстракти од 6 растенија, витамин Ц, Д3, А, Б6 и Б9. Покрај тоа, содржи и цинк, бакар, селен и железо. Препарат за зголемување на имунитетот особено во период на инфекции со вируси и бактерии.

Шифра: 1423912 Категории: ,
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “ImmunUP капсули за имунитет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *