fbpx
Sale!

Collagen boost капсули 1+1 гратис

1,580.00ден 790.00ден

Рибен колаген збогатен со хијалуронска киселина, МСМ и витамин Ц. Збогатена доза со таргетирано влијание на локомотрниот систем кој инстантно ја намалува болката во зглобовите, врши подмачкување и заштита на истите. Наменет за менаџирање и третман на болките во зглобовите.

Kolagen.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Collagen boost капсули 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *