fbpx

Immunilflor капсули

260.00ден

Додаток во исхраната во избалансирана формула која ги вклучува познатите својства на ехинацеа, ункариа, цинк и витамин Ц со 2 милијарди тиндализирани ферменти, за да се подпомогне физиолошкиот имунолошки систем, со цел да се обезбеди широка заштита за нашето тело. 
 
Не содржи: глутен, шеќер, синтетички засладувачи, додадени конзерванси, вештачки бои, гмо. 
УПОТРЕБА: 1 капсула дневно.
ПАКУВАЊЕ: 30 капсули
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Immunilflor капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *