fbpx

HiPP Babysanft Крем за лице за заштита од сонце, SPF50

265.00ден

  • 30 мл.
  • Ефективна заштита од UVA + UVB зраци
  • Соодветно за деца SPF50
  • Водоотпорен, без да остава траги
  • Лесно се нанесува и не остава бели траги
  • Не ги иритира очите, офталмолошки тестиран
  • Без нано честички
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Babysanft Крем за лице за заштита од сонце, SPF50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *