fbpx

HiPP Anti-reflux

579.00ден

Анти-рефлукс формула, против подригнување и повраќање. Соодветна за користење од самото раѓање па натаму и затоа во составот има LCP (DHA, AA)

  • Со рогач – природно, докажано средство за згуснување
  • Со Omega 3&6 масни киселини (LCP-долга верига на полинезаситени масни киселини) важни за правилен развој на доенчињата во првите месеци од животот
  • Со пробиотик-Lactobacillus млечно кисели култури, првенствено изолирани од мајчиното млеко
  • Без глутен
  • Лесно сварливо
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Anti-reflux”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *