fbpx

HiPP 2 Organic

425.00ден

Последователна формула за доенчиња после 6ти месец. Со органско млеко кое не содржи Генетски Модифицирани Супстанции во согласност со Органските директиви на ЕУ

  • Содржи само лактозa
  • Ги содржи сите неопходни хранливи материи – за здрав развој на вашето дете
  • Омега-3 масни киселини: ALA – важни за развој на мозокот и нервниот систем
  • Омега-3 масни киселини: DHA – допринесува за развој на видот
  • Со природен калциум
  • Без глутен
  • Лесно сварливо
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP 2 Organic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *