fbpx

HiPP 1 Organic млеко

425.00ден

Почетна формула за доенчиња во првите 6 месеци од животот,  со органско млеко кое не содржи Генетски Модифицирани Супстанции во согласност со Органските директиви на ЕУ. Ги содржи сите неопходни хранливи материи – за здрав развој на вашето дете.

  • Содржи само лактоза
  • Содржи DHA – согласно регулативата за сите почетни формули за доенчиња. DHA спаѓа во групата на омега-3 масни киселини
  • Без глутен
  • Лесно сварливо
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP 1 Organic млеко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *