fbpx

HiPP Јаболко и морков сок

68.00ден

  • 200 мл
  • Богат со витамин Ц
  • 100% овошје и зеленчук
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Извор на Бета Каротен
  • Без Глутен
  • 4+ месеци
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Јаболко и морков сок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *