fbpx

HiPP Јаболко бисквити каша

159.00ден

  • без шеќер (шеќерот природно е содржан во состојките)
  • витамин Б1 – го поддржува нервниот систем
  • со вредни житарки, лесни за варење
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • содржи глутен
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Јаболко бисквити каша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *