fbpx

HiPP Шампон и гел за капење “Фока”

160.00ден

  • 200 мл.
  • за миење на осетлива кожа и мека коса
  • не ги иритира очите
  • идеален за деца и возрасни
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Шампон и гел за капење “Фока””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *