fbpx

HiPP Шампон за лесно расчешлување

120.00ден

  • 200 мл.
  • со екстракт од органски бадеми
  • за полесно расчешлување на виткана коса
  • не ги иритира очите
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за возрасни со чувствителен скалп
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Шампон за лесно расчешлување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *