fbpx

HiPP Чај за доилки 200g

330.00ден

Cтимулира создавање на мајчино млеко.

  • со анасон, коморач и ким
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без глутен
  • Препорачана доза: 2-3 чаши во текот на едно деноноќие
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Чај за доилки 200g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *