HiPP Ултра сензитивни влажни марамчиња 4×52

245.00ден

  • 4×52 парчиња
  • Ултра сензитивни влажни марамчиња без парфем
  • со многу благ лосион за чистење со 99% вода
  • Особено нежни, идеални за чистење на чуствителната бебешка кожа склона кон алергии и невродерматит
  • Погодни за употреба од првиот ден од животот
  • без парафински масла, бои, парабени, алкохол и ПЕГ емулгатори
  • pH неутрални
  • идеални за нежна грижа на целото семејство
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Ултра сензитивни влажни марамчиња 4×52”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *