fbpx

HiPP Тестенини со риба и зеленчук оброк

95.00ден

  • 220 гр
  • со јод – важен за функцијата на тироидната жлезда
  • ниска содржина на сол
  • со мали парчиња – за да научат бебињата да џвакаат
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Тестенини со риба и зеленчук оброк”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *