fbpx

HiPP Пченка со овошје каша

185.00ден

  • Со пребиотски влакна (Галактоолигосахариди)добиени од лактоза
  • со адаптирано млеко – прилагодено според возраста
  • со калциум и витамин Д – за коски
  • со цинк и витамин А – за имун систем
  • со јод – важен за функцијата на тироидната жлезда
  • со витамин Ц – за апсорпција на железо
  • без глутен
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Пченка со овошје каша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *