fbpx

HiPP Пена за миење лице и раце

235.00ден

  • 250 мл.
  • кремаста пена за нежно миење на лице и раце
  • не ги иритира очите
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • го прави капењето уште позабавно
  • идеален за деца и возрасни
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Пена за миење лице и раце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *