fbpx

HiPP Органски чај од коморач

160.00ден

  • 20 x 1,5 гр.
  • Во практични филтер кесички, посебно спаковани
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Сладок и лесно сварлив
  • Коморачот од секогаш се користи во исхраната на децата
  • Без Глутен
  • Без додадени ароми
  • Пријател на забите
  • Возраст: од првата недела
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Органски чај од коморач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *