fbpx

HiPP Органски овошен чај

159.00ден

  • 20 x 2 гр.
  • Во практични филтер кесички, посебно спаковани
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Овошен и освежителен
  • Без Глутен
  • Без додадени ароми
  • Строго контролирано на штетни состојки
  • Возраст: од 4 месеци
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Органски овошен чај”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *