fbpx

HiPP Ноќна каша јаболко со овес

198.00ден

  • без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • со адаптирано млеко – прилагодено според возраста
  • со калциум , железо, цинк и јод
  • витамини – А, Б1, Б2, Ц, Д
  • со житарици од цело зрно
  • содржи глутен
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Ноќна каша јаболко со овес”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *