fbpx

HiPP Ноќна каша со јаболко

185.00ден

  • без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • со адаптирано млеко – прилагодено според возраста
  • со калциум и витамин Д – за коски
  • со цинк и витамин А – за имун систем
  • со јод – важен за функцијата на тироидната жлезда
  • со витамин Ц – за апсорпција на железо
  • без глутен
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Ноќна каша со јаболко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *