fbpx

HiPP Морков со ориз и телешко оброк

98.00ден

  • 190 гр.
  • Без додадена сол
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без емулгатори
  • без глутен
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
  • Од 4 месеци

После 4 месец  оброците од зеленчук и месо се додаваат во исхраната. Месото е важно бидејќи е богато со протеини и е најдобар извор на природно железо, кое има многу важна функција во создавањето на крвта.

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Морков со ориз и телешко оброк”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *