fbpx

HiPP модра слива и круша со интегрални житарици кашичка

78.00ден

  • 190 гр
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • Без конзерванси
  • Без додадени бои и ароми
  • Содржи глутен
  • 6+ месеци
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP модра слива и круша со интегрални житарици кашичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *