fbpx

HiPP Млечен лосион

230.00ден

  • 350 мл.
  • со органско бадемово масло
  • брзо се впива и ја прави кожата бебешки мека
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за нежна грижа на целото семејство
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Млечен лосион”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *