fbpx

HiPP Млад зеленчук

69.00ден

  • 125 гр.
  • без додадена сол
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без згуснувачки агенси
  • без глутен
  • Омега-3-важни за мозокот и нервните клетки
  • по 4 месечна возраст
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Млад зеленчук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *