fbpx

HiPP Круша Вилјамовка

65.00ден85.00ден

  • 125 гр
  • Богата со витамин Ц
  • Без додаден шеќер-содржи природно присутен шеќер
  • Без Глутен
  • Без додадени млечни производи
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување
  • 4+ месеци
Clear
Големина

125g, 190g

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Круша Вилјамовка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *