fbpx

HiPP Кајсија кашичка

69.00ден85.00ден

  • Богата со витамин Ц
  • Без Глутен
  • Без додадени млечни производи
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување
  • 4+  месеци
Clear
Големина

125g, 190g

Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Кајсија кашичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *