fbpx

HiPP Интегрални житарици со круша кашичка

78.00ден

  • 190 гр.
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • без конзерванси
  • без додадени бои и ароми
  • содржи глутен
  • 6+ месеци
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Интегрални житарици со круша кашичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *