fbpx

HiPP Беби ориз каша

135.00ден

  • без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • без млеко
  • витамин Б1 – неопходен за ефикасно функционирање на нервниот систем
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без глутен
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Беби ориз каша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *