fbpx

HiPP Беби морков кашичка

69.00ден

  • 125 гр.
  • без додадена сол
  • богата со бета-каротен
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без згуснувачки агенси
  • Без глутен
  • најрано по 4 месеци
Начин на издавање

,

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Беби морков кашичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *