HiPP Беби бисквит со јаболко ноќна кашичка

95.00ден

  • 190 гр.
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • со калциум – важен за формирање на коските
  • со витамин А, Д и Б1
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • содржи глутен
  • пд 4 месеци
Шифра: 1422506 Категории: , ,
Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “HiPP Беби бисквит со јаболко ноќна кашичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *