Herbion сируп од јаглика за искашлување

160.00ден

Хербион сирупот од јаглика за искашлување содржи воден екстракт од мешавината од корен од јаглика и херба од мајчина душица. Претставува традиционален лек од билно потекло кој се препорачува за олеснување на искашлувањето при настинки придружени со кашлица.

Пред употреба внимателно прочитајте го упатството. Содржи 150мл.

Начин на издавање

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Herbion сируп од јаглика за искашлување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *