Herbion сируп од бршлен за искашлување

179.00ден

Хербион сирупот од бршлен е хербален медицински производ кој се употребува за искашлување при продуктивна кашлица. Содржи сув екстракт од листот на бршлен.

Пред употреба внимателно прочитајте го упатството. Содржи 150мл.

Начин на издавање

Производител

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Прв напиши оценка “Herbion сируп од бршлен за искашлување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *